כיצד לבחור את הסאפ הראשון שלך

האם אתה עומד?

אם אתם מחפשים לפרוץ לתחום ספורט ההולך וגדל של גלישה בסאפים אבל עדיין לא בחרתם את הסאפ הראשון שלכם, הישארו איתנו ואנו נעבור על הדברים שאתם צריכים לדעת לפני רכישת הסאפ הראשון שלכם.

חתירה בסאפ תפסה תאוצה כספורט במהלך השנים האחרונות, וכדרך אידיאלית לצאת החוצה, זה לא מפתיע. לא רק שחתירה היא אימון נהדר, אלא שיש לה גם יתרונות בריאותיים גדולים לנפש. מחקרים מראים שבילוי בחוץ בטבע יכול להוריד את לחץ הדם, להפחית את רמות הורמוני הלחץ ולשפר את תפקוד מערכת החיסון – ברור שאנחנו בעניין!

קניית הסאפ הראשון שלך יכולה להיות משימה מרתיעה אם הידע שלך מוגבל. יש כל כך הרבה סאפים בשוק בימים אלה, כולם עם שימושים ספציפיים וטכנולוגיות שונות, זה יכול להיות קשה לחותר מתחיל לבחור את הסאפ המתאים לו, אז הנה מה שאתה צריך להסתכל עליו כדי לוודא שאתה מוצא את הסאפ הראשון המושלם שלך:

גודל:

כשאתה בוחר את הסאפ הראשון שלך, הגודל קובע. באופן כללי ככל שהסאפ גדול יותר כך הוא יהיה יציב יותר. סאפים רחבים יותר מציעים פלטפורמה גדולה יותר מתחת לרגליים ולכן חתירה יציבה יותר. סאפים ארוכים יותר הם בדרך כלל מהירים יותר אך פחות ניתנים לתמרון. אנו ממליצים לבחור בסאפ רחב יחסית ובאורך בינוני, זה יאפשר לך ללמוד בקלות ולהמשיך להשתמש בסאפ ככל שהכישורים שלך מתפתחים מבלי שתצטרך להחליף סאפ עם התקדמותך. סאפ Adventurer 10’6 שלנו הוא רב מכר ונהדר למתחילים.

שייפ:

באופן כללי סאפים עם אף מחודד הם אגרסיביים יותר, צרים יותר ומשמשים לאימוני טיולים או מירוץ. אנו ממליצים להסתכל על סאפ עם אף מעוגל בהתחלה. אלה מתויגים לעתים קרובות כסאפים All Around.

מבנה:

היום יש מגוון רחב של אפשרויות לבחירה כאשר בוחנים קניית סאפ. ההחלטה הכי גדולה שאתה צריך לעשות היא האם לבחור בסאפ קשיח או מתנפח. סאפים קשיחים הם נהדרים עבור אלה שיש להם מספיק מקום אחסון, מתלה גג, או טנדר להובלה או אם אתה גר קרוב למים. עם זאת, אם אחסון והובלה הם בעיה, סאפ מתנפח יכול להיכנס בקלות לתא המטען של כל מכונית.

מחיר:

השיקול האחרון שצריך לעשות הוא כמה אתה מוכן לשלם. עם סאפים, וכמו רוב הדברים, אתה בהחלט מקבל את מה שאתה משלם עבורו. באופן כללי, ככל שלמות יש מחקר ופיתוח טובים יותר מאחורי כל דגם סאפ, זה מתורגם לאיכות חומר, חוזק המבנה ואיכות חתירה חלקה יותר. השימוש ברכיבים איכותיים יותר מספק עמידות גבוהה יותר. כמו כן, זכור כי סאפים ה-all-around מחזיקים טוב בערכם בשוק יד שנייה, כך שתוכל להיות בטוח שתראה תשואה טובה בבוא הזמן לשדרג את הסאפ שלך.