למה סאפ מתנפח?

אחרי תקופה ארוכה שבה עבדנו עם סאפים מסוגים שונים, החלטנו לאסוף את כל הידע שצברנו כדי לייצר סאפ שישלים את כל החוסרים בסאפים הקיימים ויספק חוויית חתירה מושלמת לכולם, גם למי שמתנסים בסאפ בפעם הראשונה. וכך עשינו. 

הסאפ של BEND הוא סאפ מתנפח בטכנולוגיה מתקדמת ובאיכות הגבוהה ביותר. למה דווקא סאפ מתנפח? 

כי הוא עמיד, יציב, קל ונוח יותר מסאפים קשיחים ומתאים למגוון רחב יותר של קהלים ופעילויות. וגם, אין כיף גדול יותר מלחתור עם ילד או שניים יושבים על הסאפ :) 

BEND קל ויציב יותר: הסאפ המתנפח של BEND קל מרוב הסאפים הקשיחים בעלי אותם המידות, ותומך במשקל גדול יותר (עד 150 ק"ג). עם קיבולת משקל גדולה יותר מגיעה יציבות רבה יותר, במיוחד עבור חותרים מתחילים. קלות הנשיאה, קיבולת המשקל והיציבות הגדולה יותר על המים, הופכים את הסאפ המתנפח של BEND להיות ידידותי יותר לחותרים מתחילים מאשר סאפים קשיחים.

BEND עמיד ומוגן יותר: כשסאפ קשיח נתקל בסלע, הוא עשוי להתגרד, להיפצע או אפילו להישבר. הסאפ המתנפח של BEND מיוצר משתי שכבות עבות של PVC באיכות גבוהה המגינות על 18,000 סיבי ההשטחה (Drop Stich). הבנייה הדו-שכבתית הזו מאזנת בין יציבות ועמידות והופכת את הסאפ המתנפח של BEND ליותר מוגן ומצמצמת את הסיכוי לפגיעה בעת נפילה.

BEND נוח יותר לאחסון ולהובלה: הסאפ של BEND בגודל ובמשקל של מזוודה, ולכן קל להעמיס אותו על הרכב ואפילו לקחת אותו לטיסה. הוא מגיע עם ערכה נוחה שפשוט לאחסן בארון, מתחת למיטה או בבגאז' של הרכב, ולכן מתאים גם למי שגרים בדירות קטנות בעיר.

BEND מתאים לכל המשפחה ולכל אחד: אמנם סאפים קשיחים מאפשרים ביצועים טובים יותר בתחרויות, אך הסאפ המתנפח של BEND מושלם לפעילויות פנאי טיפוסיות. עם יציבות וקבולת משקל גדולים יותר, בטוח ופשוט יותר ללמוד לחתור. עבור החותר המתחיל והבינוני שרוצה ליהנות במים - עם הילדים, בזוג או לבד - הסאפ המתנפח של BEND יהיה הבחירה הטובה ביותר.

בנוסף, לסאפ המתנפח של BEND מספר מאפיינים ייחודיים שמעניקים לו יתרון משמעותי על סאפים אחרים בשוק:

  • 3 חרבות נשלפות - מאפשרות יכולת תמרון גבוהה ונוחות בקיפול הגלשן. 
  • טכנולוגיית דאבל סטיץ' - משטיחה את הגלשן ומעניקה יציבות גבוהה במיוחד. 
  • רצועות קרבון בצידי הסאפ - מונעות פגיעה ומגבירות עמידות באזור הרגיש של הסאפ. 
  • משוט צף עם פינים - נוח לאחיזה, נשאר יציב ולא נסגר תוך כדי חתירה והיחיד שצף! 
  • תיק גב אורטופדי - מאפשר נשיאה נוחה של הסאפ גם למרחקים ארוכים.