כיצד לבחור את הסאפ הראשון שלך

איך לבחור את הסאפ הראשון שלך

 

קניית הסאפ הראשון שלך יכולה להיות משימה מרתיעה אם הידע שלך מוגבל. אם אתם מחפשים להיכנס לתחום הולך וגדל של גלישה בסאפים אבל עדיין לא בחרתם את הסאפ הראשון שלכם, בואו נעבור יחד על כמה דברים שחובה לדעת לפני הקנייה הראשונה שלכם.

יש כל כך הרבה סאפים בשוק בימים אלה, כולם עם מאפיינים ספציפיים וטכנולוגיות שונות. זה יכול להיות קשה לחותר מתחיל לבחור את הסאפ המתאים לו, אז הנה מה שאתה צריך לבדוק כדי לוודא שאתה בוחר את הסאפ שיתאים לך:

גודל:

כשאתה בוחר את הסאפ הראשון שלך, הגודל קובע. באופן כללי ככל שהסאפ גדול יותר כך הוא יהיה יציב יותר. סאפים רחבים יותר מציעים פלטפורמה גדולה יותר מתחת לרגליים ולכן חתירה יציבה יותר. סאפים ארוכים יותר הם בדרך כלל מהירים יותר אך פחות ניתנים לתמרון. אנו ממליצים לבחור בסאפ רחב יחסית ובאורך בינוני, זה יאפשר לך ללמוד בקלות ולהמשיך להשתמש בסאפ ככל שהכישורים שלך מתפתחים מבלי שתצטרך להחליף לסאפ חדש עם התקדמותך. סאפ Adventurer 10’6 שלנו הוא רב מכר ונהדר למתחילים.

צורה:

באופן כללי סאפים צרים עם אף מחודד הם אגרסיביים יותר, ספורטיביים יותר ומשמשים לאימוני טיולים או מירוץ. אנו ממליצים לחותרים מתחילים לבחור בסאפ עם אף מעוגל, שמתאים למגוון רחב יותר של סגנונות חתירה. סאפים כאלה מתויגים לעתים קרובות כסאפים All Around.

מבנה:

בתכלס, ההחלטה הכי חשובה שצריך לעשות היא לבחור בין סאפ קשיח או לסאפ מתנפח. סאפים קשיחים נחשבים תחרותיים יותר, והם נהדרים עבור אלה שיש להם מספיק מקום אחסון, מתלה גג, או טנדר להובלה או אם אתה גר קרוב למים. סאפים קשיחים מאפשרים ביצועים טובים יותר בתחרויות, אך סאפ מתנפח מושלם לפעילויות פנאי טיפוסיות. עבור החותר המתחיל והבינוני שרוצה ליהנות במים - עם הילדים, בזוג או לבד - סאפ מתנפח יתאים יותר. סאפ מתנפח יכול להיכנס בקלות לתא המטען של כל מכונית. הוא קל לנשיאה וידידיותי לשימוש. 

הסאפ המתנפח של BEND קל מרוב הסאפים הקשיחים בעלי אותם המידות, ותומך במשקל גדול יותר (עד 150 ק"ג). עם קיבולת משקל גדולה יותר מגיעה יציבות רבה יותר, במיוחד עבור חותרים מתחילים. קלות הנשיאה, קיבולת המשקל והיציבות הגדולה יותר על המים, הופכים את הסאפ המתנפח של BEND להיות ידידותי יותר לחותרים מתחילים מאשר סאפים קשיחים.

מחיר:

השיקול האחרון שצריך לעשות הוא כמה אתה מוכן לשלם. עם סאפים, וכמו רוב הדברים, אתה בהחלט מקבל את מה שאתה משלם עבורו. באופן כללי, ככל שמאחורי המותג יכולות מחקר ופיתוח טובות יותרכך איכות החומר וחוזק המבנה של הסאפ יהיה גדולים, והחתירה חלקה יותר. בנוסף, השימוש ברכיבים איכותיים יותר מספק עמידות גבוהה.